Choď na obsah Choď na menu
 


Výstava Trenčín 25.1.2009

26. 1. 2009

Nejako sa však stihol zregenerovať a vychutnal si štekot po dobermanoch, ktorí boli pri našom kruhu. Výstava bola únavná, (už takmer tradične) boli parsoni medzi poslednými posudzovanými plemenami. Denzel nastúpil do triedy mladých spolu s Cutweed´s Forrestom Gumpom. Kupodivu sa správal slušne a elegantne sa predvádzal na výstavnom vodítku, jedine pri otváraní papule ukázal svoju tvrdohlavú povahu a robil trocha cavyky. Možno to rozhodlo, že dostal výborný 2.

Tentokrát mi padlo vhod, že nemusíme čakať na záverečky a môžeme nasadnúť do auta a pelášiť domov. Za posledný týždeň som toho veru mala dosť. Denzel oddychoval aspoň pri cestovaní, ale ja som nestíhala - doma po tábore vybaliť, vyprať vyžehliť, skontrolovať škody na domácnosti po manželovom gazdovaní, prepočítať živé zvieratá doma aj v práci (prežili činčila aj ryby v plnom počte) a vôbec naskočiť na pôvodný workoholický životný štýl.

Výstavou sme úspešne zakončili dovolenku (ha, ha, ha, tááák som si oddýchla....jediný, kto si oddýchol, bol môj manžel - týždeň mal voľno od domácich prác - niežeby ich bežne vykonával, ale teraz mu ich ani nikto nepripomínal). Od pondelka budem opäť chodiť do práce a zarábať peniažky na Denzelove granule, pamlsky, hračky, agility tábory, výstavné poplatky, prepravu. A drzáň Denzel bude chrúmať granule, dožadovať sa pamlskov, ničiť hračky, jašiť sa na skočkách a v tuneloch, užívať si pár minút slávy vo výstavnom kruhu. Majú to tí psi dobre vymyslené...teda poniektorí...

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Gratulacia

(Kamila+Netty, 27. 1. 2009 12:33)

Tak vam aspon takto dodatocne gratulujeme ku krasnemu vysledku na vystave. Ani na SMS-ku sme sa v tej Prahe nezmohli (ale tvoju sme vysoko ocenili a kolektivne sme sa tesili z vasho uspechu). To vies, skrehnute ruky, stale sme nieco nosili, zdvihali, medzi tym behali. No ved to doverne poznas. Ale mysleli sme na vas :-)

Ukáž zuby :)

(Rusty Hraples, 26. 1. 2009 20:48)

Denzelovi blahoželám ku krásnemu hodnoteniu V2
aj ja som mal problémy s ukazovaním zubov, trénovali so mnou, každý deň, predtým, ako mi dali misku s jedlom..že ukáž zúbky :)