Choď na obsah Choď na menu
 


Máme res.CACIB!

8. 2. 2009

V kruhu chodil vzorne, nechal si pozrieť zuby, dokonca si spomenul, že je na výstave a že by sa patrilo aj slušne stáť. Spolu s jeho (neskromne sa chválim) výborným zovňajškom to prinieslo skvelé ocenenie - výborný 1, CAC a res. CACIB. 

Ako odmenu dostal kúsok pštrosieho stejku a veľkú pusinku od paničky. Toho prvého mohlo byť viac a to druhé by pokojne oželel, hlavne, aby mu už dali všetci pokoj... Kým ráno sa vyslovene na výstavu tešil - vybrechával už pri pohľade na to, ako balím výstavné veci, pamlsky a prepravku, popoludní ho zmohlo množstvo ľudí, psov, pachov z jedla, príkazov, zákazov, ohmatávaní...U mňa bola nálada opačná. Na výstavu som odchádzala nevyspatá z ranného skorého vstávania, pesimisticky som si predstavovala, čo horšie ešte môže Denzel v kruhu predviesť, následne na to som už počula manžela, že načo na výstavy vôbec chodím, keď máme doma zlosyna a ani upršané počasie na nálade moc nepridalo. 

Výborné výsledky Denzela a Nettynky (tiež res.CACIB) zdvihli náladu obom paničkám, ktoré celú cestu do Bratislavy kecali o psíkoch a výstavách. Ja som v krasomluve pokračovala aj doma - informovala som príbuzenstvo a všetkých mojich a Denzelových známych o (pre nás doteraz) nevídanom úspechu.

Ak to číta niekto, kto nikdy nebol so psom na výstave, tak si asi klope na čelo... ak to číta niekto, kto s tým svojim na výstave bol, tak vie, ako poteší ocenenie. A ten, kto to zatiaľ nevie, tak tomu to s Denzelkom zo srdca prajeme.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Gratulujeme

(Majka, 18. 2. 2009 15:57)

Gratulujeme Denzelkovi aj paničke a prajeme pevné nervy na parsona aj do budúcnosti a veľa veľa ďalších úspechov :o)