Choď na obsah Choď na menu
 


Výstavy:

Záver roku 2009 bol výstavne veľmi úspešný - v priebehu mesiaca sme získali 3 BOBov na výstavách v Prahe, Budapešti a Welse.

Agility:

Naposledy sme prekážky videli v Motešiciach na preteku a potom na našom klubovom PF2010. Trénerky nám vymysleli parkúr v tvare PF ´10, pričom sekvencia PF bola zo skočiek, slalomu a tunelov a sekvencia 10 z tunelov a kladiny. pes bol nadšený, ja už menej - na topánkach asi 3kg bahna, na vetrovke odtlačky paciek v rôznej výške (od rôznych psov) a v pľúcach mi voľajako nedochádzal vzduch - nuž, Vianoce pri telke si vyžiadali svoju daň.

Ostatné:

Denzelko dostal na Vianoce perníkovú kostičku a poukaz na agility tábor do Prahy. Panička dostala hodinky so stopkami, aby si zmerala, že koľko zaostáva za bežiacim parsonom. Veľa.

Svorka:

30.12. sa Haidinke (Denzelova nevlastná teta) narodilo 6 šteniatok. Panička si vzala do hlavy, že Denzel potrebuje parťáka na hranie, behanie a robenie neplechy. Týždeň jej trvalo presvedčiť manžela o výhodnosti mať 2 psov. Chudák manžel omámený augmentinom, kodeínom, laktobacilmi a ďalšími lektvarmi na liečbu angíny podľahol píleniu uší (nič iné neostávalo) a ďalšieho člena svorky odsúhlasil.

Toľko v skratke.

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Parsoncatko

(Linda, 25. 1. 2010 14:59)

Taaaakze mate doma dalsieho parsona??? Fuuu, zelam pevne nervy! Prosime foto.